DJ Kotlyk

DJ Kotlyk

Už jako bubeník, v různých kapelách jimiž prošel, projevoval zálibu ve šlapajícím zlomeném funky rytmu. Nebál se však občas v zájmu zábavnosti rytmus narovnat nebo naopak zahrát na temnější notu. Proto když začal vystupovat jako dj, měl při výběru desek jasno: Botchit Scarper, Finger Lickin', Punks, Gallop a další.

kotlyk@pohon.cz

Sety

Kotlyk - Eklekotlyk Kotlyk - Electric Cirkus Live (6. 11. 09 Vsetín)

DJ Musicant

DJ Musicant

Okolo hudby se pohybuje od útlého dětství, prochází základní uměleckou školou, kde sbírá první zkušenosti s veřejným hraním. Zapojuje se ve školní rockové skupině nebo jako klávesista vokálního souboru. Doopravdy se ale nechává strhnout až elektronickou hudbou - nejprve housem, trancem, progressivem a atmosférou velkých párties. Zlomeným beatům propadá o něco později u půjčeného CD s kompilacemi od Aphrodite, Stanton Warriors a Pendulum. Je jasné, že s pozicí posluchače a návštěvníka akcí nevystačí. Klasické hudební kořeny a náklonnost k housu se však hlásí o slovo, takže se v jeho hledáčku ustaluje zejména liquid funk a atmosférický dnb se svými instrumentálními harmonickými prvky; v poslední době jej navíc hodně oslovuje deep dnb, který se prolíná i do jeho tanečních setů. Můžete slyšet tracky producentů jako Spectrasoul, Break, Alix Perez, S.P.Y. nebo C4C. Z oblíbených labelů jmenuje Good Looking Records, Shogun, Fokuz, 31R, Critical a Metalheadz.

musicant@pohon.cz

DJ Spool

DJ Spool

S hraním začal někdy v roce 2004, v oblibě má deepovější stranu drum’n’bassu plnou sci-fi a industriálních zvuků.

spool@pohon.cz

DJ Ufo

DJ Ufo

Veselé vokály nebo jump-upový rytmus by jste v jeho setech hledali marně. Libuje si v nekompromisním, tvrdém beatu, který se žene splašeně vpřed. Tomu odpovídá i výběr labelů: Moving Shadow, Violence, Commercial Suicide, Subtitles...

ufo@pohon.cz

Sety

Ufo - Earth Parking 1

DJ Marcco

DJ Marcco

Djskou dráhu začal už kolem roku 1998 a přidal se tak k brněnské housové vlně. Po té přišlo latino a přes broken beat se po čase dostal k nu-school breakbeatu. U něj však jeho vývoj neskončil. Momentálně ho na parties uslyšíte hrát hlavně bassline a fidget house z labelů jako Cheap Thrills, Giant Pussy nebo Passenger.

marcco@pohon.cz

Sety

Marcco - Fléda 2.11.2007

DJ Romitronic

DJ Romitronic

Dalším rezidentem, který se vedle drum'n'bassu věnuje i pomalejším stylům, mezi nimiž najdete minimal nebo breakbeat, je tento zlínský rodák. Páteř jeho energických setů tvoří vytříbená selekce desek z katalogů vydavatelství jako Bingo, Comercial Suicide, Virus; vedle nich ale najdete i ty z Thursday Club Recordings nebo Net Work International.

romitronic@pohon.cz

Sety

Romitronic - Way across a meadow

DJ Yak

DJ Yak

Začal hrát kolem roku 2000. Zanedlouho se potkal s Dj Marccem, oba v té době začínali hrát break. Vždy se pohyboval na pomezí zlomeného a rovného rytmu, v současnosti electro, bassline, uk funk, dub. Pro lepší představu pár oblíbených labelů: Coco Machete, Filthy Bitch, Jack Knife, Klub Kids, U & A rec ...

yak@pohon.cz

Sety

Yak - Bitchstep Yak - Breakmatch 27.12.08

DJ Golly

DJ Golly

Přes hraní ve středoškolských kapelách (ve kterých ventiloval své nadšení z objevování elektronické hudby) jako dj zakotvil ve vodách drum'n'bassu. Výrazným rysem jeho setů je citlivý výběr melodií, které ve správný čas rozjede tvrdší beat. Jména labelů proto nepřekvapí: Subtitles, Black Sun Empire, ale stejně tak Hospital nebo Soul:r.

golly@pohon.cz

Sety

Golly - Lebeda Mixtape 2009

#47

09.09.2016

#46

10.06.2016

#45

22.04.2016

#44

22.01.2016

#43

27.11.2015

Celá historie